Zwrot Podatku Wielka Brytania Rozliczenie

Każdej osobie, która pracuje legalnie w Anglii, Irlandii Północnej, Walii lub Szkocji przysługują pieniądze z tytułu nadpłaconego podatku. Z naszą pomocą możesz je szybko zdobyć..

Wysokość odzyskanej kwoty jest zależna od uzyskanych dochodów na terenie Wielkiej Brytanii a także podatku pobranego przez pracodawcę. Gdy nie zostanie przekroczona kwota wolna od podatku, właściwa dla danego roku podatkowego, można odzyskać nawet cały zapłacony podatek. Komu nie marzy się tak duży zwrot podatku Wielka Brytania?

Wielu naszych Klientów pyta nas o to, co robić gdy otrzyma się korespondencję z HM Revenue & Customs? Zawsze odpowiadamy: zapraszamy do nas! Takowa korespondencja zawiera informacje o tym, który urząd ma Twoje dane. Można się także dowiedzieć jaki został nadany numer referencyjny. Informacje te pomogą nam skuteczniej odzyskać zwrot podatku z Wielkiej Brytania.

Zwrot podatku z Anglii w Polsce?

Jeśli skorzystasz z usług firmy KDF-PODATKI – to jak najbardziej możliwe. Co więcej, nie musisz nawet wychodzić z domu! Jedyne co potrzebujesz na chwilę obecną to dostęp do Internetu, który masz, ponieważ czytasz ten tekst. Na górze strony jest umiejscowiony formularz kontaktowy, wypełnij go, a my się odezwiemy w najbliższym czasie. Następnie ustalimy szczegóły, mające olbrzymi wpływ na rozliczenie z podatku UK.

Rok podatkowy w Wielkiej Brytanii trwa od 06 kwietnia danego roku do 05 kwietnia roku następnego.

Deklaracje podatkowe można składać w Urzędzie Skarbowym za ostatnie 4 lata, tj. od 06.04.2020 roku składamy deklaracje za rok bieżący 2020/2021 i wstecz za lata 2019/2020, 2018/2019, 2017/2018 i i 2016/2017.

Pliki do pobrania

Pracowałeś za Granicą?

Nie zapomnij o możliwości otrzymania zwrotu podatku i świadczenia rodzinnego.

Chcesz Zwrot Podatku?

Zapraszamy do kontaktu z Naszą firmą, a udzielimy szczegóły dotyczące zwrotu podatku.

Logo KDF-Podatki

Adres

ul. Łokietka 37,
66-400 Gorzów Wlkp.

media społecznościowe

Copyright © 2021 KDF-Podatki.pl All Rights Reserved.

Tworzenie Stron ROAN24.

Cookie

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny.