fbpx

Oddziały

Miejscowość Telefon E-mail Adres Godziny Otwarcia
Augustów +48 87 643 35 21 augustow@kdf-podatki.pl ul. Wierzbna 9, 16-300 Augustów, Polska Pon – Pt 8:00 – 16:00
Białystok +48 85 667 13 57 bialystok@kdf-podatki.pl ul. Świętego Rocha 12 lok. 15, 15-879 Białystok, Polska Pn - Pt 8:00 - 16:00
Bielsk Podlaski +48 798 579 676 bielsk.podlaski@kdf-podatki.pl ul. Adama Mickiewicza 58, 17-100 Bielsk Podlaski, Polska Pn - Pt 10:00 - 16:00
Działdowo +48 572 957 320 dzialdowo@kdf-podatki.pl ul. Dębowa 8, 13-200 Działdowo, Polska Pn - Pt 08:00 - 16:00
Ełk +48 87 610 03 30 elk@kdf-podatki.pl ul. Armii Krajowej 31, 19-300 Ełk, Polska Pn - Pt 8:00 - 17:00
Frankfurt (Oder) 0174 2572192 biuro@kdf-podatki.pl Gubener Straße 16, 15230 Frankfurt (Oder), Niemcy Pn - Pt 8:00 - 16:00
Gdańsk +48 505 812 341 gdansk@kdf-podatki.pl Aleja Rzeczypospolitej 4D lokal 176 (II piętro) Gdańsk, Polska Pn-Pt 8:30-16:30
Gliwice +48 123 84 84 84 biuro@kdf-podatki.pl Gliwice, Polska Pn - Pt 8:00 - 16:00
Gorzów Wlkp. +48 95 728 77 77 biuro@kdf-podatki.pl ul. Władysława Łokietka 37, 66-400 Gorzów Wlkp., Polska Pn - Pt 8:00 - 16:00
Iłża +48 48 616 21 70 ilza@kdf-podatki.pl ul. Armii Krajowej 2, 27-100 Iłża, Polska 7-15
Jelenia Góra +48 601 55 44 10 jelenia.gora@kdf-podatki.pl aleja Wojska Polskiego 18/9, 58-500 Jelenia Góra, Polska 8:30 - 15:00 lub ustalany indywidualnie po wcześniejszym kontakcie
Kalisz +48 797 767 394 kalisz@kdf-podatki.pl ul. Staszica 40 (I piętro) 62-800 Kalisz, Polska Pn - Pt 8:00 – 16:00
Kędzierzyn Koźle +48 573 316 203 kedzierzyn-kozle@kdf-podatki.pl ul. Karola Miarki 1/3 (I piętro), 47-220 Kędzierzyn Koźle Pn - Pt 8:30 – 16:30
Kętrzyn +48 501 056 565 ketrzyn@kdf-podatki.pl ul. Sikorskiego 19 (I piętro nad apteką) 11-400 Kętrzyn, Polska 8-16
Kielce +48 603 928 556 kielce@kdf-podatki.pl ul. Winnicka 24 (wejście od alei IX Wieków) 25-334 Kielce, Polska Pn - Pt 08:00 – 18:00 Sob. 10:00-14:00
Kluczbork +48 77 414 41 89 kluczbork@kdf-podatki.pl ul. Armii Krajowej 9 (II piętro) 46-200 Kluczbork, Polska Pn - Pt 9:00 – 16:00
Kolno +48 510 687 798 kolno@kdf-podatki.pl ul. Wojska Polskiego 38D, 18-500 Kolno, Polska Pn - Pt 8:00 – 16:00
Koło +48 601 966 315 kolo@kdf-podatki.pl ul. Reja 3, 62-600 Koło, Polska Pn-Pt 9-16 Sobota 9-13
Koszalin +48 94 731 22 08 koszalin@kdf-podatki.pl ul. Młyńska 17/1, 75-052 Koszalin, Polska Pn - Pt 8:00 – 16:00
Leszno +48 65 52 88 322 leszno@kdf-podatki.pl ul. Słowiańska 54 (II piętro, pokój 10) 64-100 Leszno Pn - Pt 8:00 – 16:00
Lubartów +48 81 854 61 97 lubartow@kdf-podatki.pl ul. Rynek I Lokal 12, 21-100 Lubartów, Polska -
Lublin +48 123 84 84 84 - Lublin, Polska -
Łomża +48 600 352 905 lomza@kdf-podatki.pl ul. Polowa 45, 18-400 Łomża, Polska Wtorek-Piątek 10:00-16:00 Jest także możliwość wizyty w inne dni, po uzgodnieniu telefonicznym.
Olsztyn +48 500 447 307 olsztyn@kdf-podatki.pl plac Jedności Słowiańskiej 1/ lok. 214 II piętro (wejście od ul. Sw. Wojciecha) 10-039 Olsztyn, Polska Pn - Pt 9:00 – 17:00
Ostrołęka +48 29 764 63 82 ostroleka@kdf-podatki.pl ul. Przechodnia 13, 07-410 Ostrołęka, Polska Pn - Pt 8:00 – 16:00
Płock +48 24 307 00 00 plock@kdf-podatki.pl ul. Dworcowa 31 lok. 3 Ip., 09-402 Płock, Polska Pn - Pt 08:00 - 16:00
Racibórz +48 32 710 04 00 raciborz@kdf-podatki.pl plac Dworcowy 1, 47-400 Racibórz, Polska Pn - Pt 8:00 – 16:00
Ruda Śląska + 48 729 962 384 ruda.slaska@kdf-podatki.pl ul. Wyzwolenia 1, 41-707 Ruda Śląska, Polska Pn – Pt 9:00 – 17:00
Rzeszów +48 17 862 3779 rzeszow@kdf-podatki.pl ul. Zagłoby 11, 35-310 Rzeszów, Polska Pn - Pt 8:00 – 16:00
Sosnowiec +48 609 770 248 sosnowiec@kdf-podatki.pl Aleja Józefa Mireckiego 28b/5, 41-205 Sosnowiec, Polska Pn - Pt 8.30 - 16.30
Szczecin +48 91 812 23 88 szczecin@kdf-podatki.pl ul. Jana Henryka Dąbrowskiego 38 / pokój 210 II piętro biurowiec „Ornament", 70-100 Szczecin, Polska Pn - Pt 9:00 - 15:00 (Inne godziny i soboty po wcześniejszym ustaleniu telefonicznym)
Trzcianka +48 518 505 530 trzcianka@kdf-podatki.pl ul. Plac Pocztowy 24b (Galeria Abita), 64-980 Trzcianka, Polska Pn - Pt 9:00 - 15:00 Sobota lub inne godziny po wcześniejszym ustaleniu telefonicznym.
Warszawa +48 600 352 905 warszawa@kdf-podatki.pl Warszawa, Polska -
Zamość +48 84 638 70 41 zamosc@kdf-podatki.pl Partyzantów 16, 22-400 Zamość, Polska Pn - Pt 9:00 – 17:00
Złotów + 48 67 265 12 70 zlotow@kdf-podatki.pl ul. Norwida 6, 77-400 Złotów, Polska Pn - Pt 8:00 – 16:00