Oddziały

MiejscowośćTelefonE-mailAdresGodziny Otwarcia
Augustów+48 87 643 35 21augustow@kdf-podatki.plul. Wierzbna 9, 16-300 Augustów, PolskaPon – Pt 8:00 – 16:00
Bialystok+48 85 667 13 57bialystok@kdf-podatki.plul. Świętego Rocha 12 lok. 15, 15-879 Białystok, PolskaPn - Pt 8:00 - 16:00
Bielsk Podlaski+48 798 579 676bielsk.podlaski@kdf-podatki.plul. Adama Mickiewicza 58, 17-100 Bielsk Podlaski, PolskaPn - Pt 10:00 - 16:00
Działdowo+48 572 957 320dzialdowo@kdf-podatki.plul. Dębowa 8, 13-200 Działdowo, PolskaPn - Pt 08:00 - 16:00
Ełk+48 87 610 03 30elk@kdf-podatki.plul. Armii Krajowej 31, 19-300 Ełk, PolskaPn - Pt 8:00 - 17:00
Frankfurt (Oder)0174 2572192biuro@kdf-podatki.plGubener Straße 16, 15230 Frankfurt (Oder), NiemcyPn - Pt 8:00 - 16:00
Gdańsk+48 505 812 341gdansk@kdf-podatki.plAleja Rzeczypospolitej 4D lokal 176 (II piętro) Gdańsk, PolskaPn-Pt 8:30-16:30
Gliwice+48 123 84 84 84biuro@kdf-podatki.plGliwice, PolskaPn - Pt 8:00 - 16:00
Gorzów Wlkp.+48 95 728 77 77biuro@kdf-podatki.plul. Władysława Łokietka 37, 66-400 Gorzów Wlkp., PolskaPn - Pt 8:00 - 16:00
Iłża+48 48 616 21 70ilza@kdf-podatki.plul. Armii Krajowej 2, 27-100 Iłża, Polska7-15
Jelenia Góra+48 601 55 44 10jelenia.gora@kdf-podatki.plaleja Wojska Polskiego 18/9, 58-500 Jelenia Góra, Polska8:30 - 15:00 lub ustalany indywidualnie po wcześniejszym kontakcie
Kalisz+48 797 767 394kalisz@kdf-podatki.plul. Staszica 40 (I piętro) 62-800 Kalisz, PolskaPn - Pt 8:00 – 16:00
Kędzierzyn Koźle+48 573 316 203kedzierzyn-kozle@kdf-podatki.plul. Karola Miarki 1/3 (I piętro), 47-220 Kędzierzyn KoźlePn - Pt 8:30 – 16:30
Kętrzyn+48 501 056 565ketrzyn@kdf-podatki.plul. Sikorskiego 19 (I piętro nad apteką) 11-400 Kętrzyn, Polska8-16
Kielce+48 603 928 556kielce@kdf-podatki.plul. Winnicka 24 (wejście od alei IX Wieków) 25-334 Kielce, PolskaPn - Pt 08:00 – 18:00 Sob. 10:00-14:00
Kluczbork+48 77 414 41 89kluczbork@kdf-podatki.plul. Armii Krajowej 9 (II piętro) 46-200 Kluczbork, PolskaPn - Pt 9:00 – 16:00
Kolno+48 510 687 798kolno@kdf-podatki.plul. Wojska Polskiego 38D, 18-500 Kolno, PolskaPn - Pt 8:00 – 16:00
Koło+48 601 966 315kolo@kdf-podatki.plul. Reja 3, 62-600 Koło, PolskaPn-Pt 9-16 Sobota 9-13
Koszalin+48 94 731 22 08koszalin@kdf-podatki.plul. Młyńska 17/1, 75-052 Koszalin, PolskaPn - Pt 8:00 – 16:00
Leszno+48 65 52 88 322leszno@kdf-podatki.plul. Słowiańska 54 (II piętro, pokój 10) 64-100 LesznoPn - Pt 8:00 – 16:00
Lubartów+48 81 854 61 97lubartow@kdf-podatki.plul. Rynek I Lokal 12, 21-100 Lubartów, Polska-
Lublin+48 123 84 84 84-Lublin, Polska-
Łomża+48 600 352 905lomza@kdf-podatki.plul. Polowa 45, 18-400 Łomża, PolskaWtorek-Piątek 10:00-16:00 Jest także możliwość wizyty w inne dni, po uzgodnieniu telefonicznym.
Olsztyn+48 500 447 307olsztyn@kdf-podatki.plplac Jedności Słowiańskiej 1/ lok. 214 II piętro (wejście od ul. Sw. Wojciecha) 10-039 Olsztyn, PolskaPn - Pt 9:00 – 17:00
Ostrołęka+48 29 764 63 82ostroleka@kdf-podatki.plul. Przechodnia 13, 07-410 Ostrołęka, PolskaPn - Pt 8:00 – 16:00
Płock+48 24 307 00 00plock@kdf-podatki.plul. Dworcowa 31 lok. 3 Ip., 09-402 Płock, PolskaPn - Pt 08:00 - 16:00
Racibórz+48 32 710 04 00raciborz@kdf-podatki.plplac Dworcowy 1, 47-400 Racibórz, PolskaPn - Pt 8:00 – 16:00
Ruda Śląska+ 48 729 962 384ruda.slaska@kdf-podatki.plul. Wyzwolenia 1, 41-707 Ruda Śląska, PolskaPn – Pt 9:00 – 17:00
Rzeszów+48 17 862 3779rzeszow@kdf-podatki.plul. Zagłoby 11, 35-310 Rzeszów, PolskaPn - Pt 8:00 – 16:00
Sosnowiec+48 609 770 248sosnowiec@kdf-podatki.plAleja Józefa Mireckiego 28b/5, 41-205 Sosnowiec, PolskaPn - Pt 8.30 - 16.30
Szczecin+48 91 812 23 88szczecin@kdf-podatki.plul. Jana Henryka Dąbrowskiego 38 / pokój 210 II piętro biurowiec „Ornament", 70-100 Szczecin, PolskaPn - Pt 9:00 - 15:00 (Inne godziny i soboty po wcześniejszym ustaleniu telefonicznym)
Trzcianka+48 518 505 530trzcianka@kdf-podatki.plul. Plac Pocztowy 24b (Galeria Abita), 64-980 Trzcianka, PolskaPn - Pt 9:00 - 15:00 Sobota lub inne godziny po wcześniejszym ustaleniu telefonicznym.
Warszawa+48 600 352 905warszawa@kdf-podatki.plWarszawa, Polska-
Zamość+48 84 638 70 41zamosc@kdf-podatki.plPartyzantów 16, 22-400 Zamość, PolskaPn - Pt 9:00 – 17:00
Złotów+ 48 67 265 12 70zlotow@kdf-podatki.plul. Norwida 6, 77-400 Złotów, PolskaPn - Pt 8:00 – 16:00