Zwrot Podatku Wielka Brytania Rozliczenie

Każdej osobie, która pracuje legalnie w Anglii, Irlandii Północnej, Walii lub Szkocji przysługują pieniądze z tytułu nadpłaconego podatku. Z naszą pomocą możesz je szybko zdobyć..

Wysokość odzyskanej kwoty jest zależna od uzyskanych dochodów na terenie Wielkiej Brytanii a także podatku pobranego przez pracodawcę. Gdy nie zostanie przekroczona kwota wolna od podatku, właściwa dla danego roku podatkowego, można odzyskać nawet cały zapłacony podatek. Komu nie marzy się tak duży zwrot podatku Wielka Brytania?

Wielu naszych Klientów pyta nas o to, co robić gdy otrzyma się korespondencję z HM Revenue & Customs? Zawsze odpowiadamy: zapraszamy do nas! Takowa korespondencja zawiera informacje o tym, który urząd ma Twoje dane. Można się także dowiedzieć jaki został nadany numer referencyjny. Informacje te pomogą nam skuteczniej odzyskać zwrot podatku z Wielkiej Brytania.

Zwrot podatku z Anglii w Polsce?

Jeśli skorzystasz z usług firmy KDF-PODATKI – to jak najbardziej możliwe. Co więcej, nie musisz nawet wychodzić z domu! Jedyne co potrzebujesz na chwilę obecną to dostęp do Internetu, który masz, ponieważ czytasz ten tekst. Na górze strony jest umiejscowiony formularz kontaktowy, wypełnij go, a my się odezwiemy w najbliższym czasie. Następnie ustalimy szczegóły, mające olbrzymi wpływ na rozliczenie z podatku UK.

Rok podatkowy w Wielkiej Brytanii trwa od 06 kwietnia danego roku do 05 kwietnia roku następnego.

Deklaracje podatkowe można składać w Urzędzie Skarbowym za ostatnie 4 lata, tj. od 06.04.2020 roku składamy deklaracje za rok bieżący 2020/2021 i wstecz za lata 2019/2020, 2018/2019, 2017/2018 i i 2016/2017.

Nawigacja

DARMOWA WYCENA

  • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.

ZOBACZ TAKŻE

Przyjdź do nas

Informacje ze Świata podatków

Cookie

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny.