Odsłonięcie tablicy Mieczysława Woźniaka na stadionie Stal Gorzów

Na zdjęciu uchwycona została uroczysta chwila odsłonięcia tablicy upamiętniającej Mieczysława Woźniaka na gorzowskim stadionie żużlowym. Widać zgromadzonych gości i przedstawicieli klubu w trakcie ceremonii odsłonięcia pamiątkowej tablicy z wizerunkiem i sylwetką słynnego zawodnika Stali Gorzów. Wydarzenie jest wyrazem hołdu dla jego sportowych osiągnięć i pamięci. Gorzowski zawodnik (a właściwie wychowanek) Stali Gorzów, Mieczysław Woźniak, dołączył do tzw. Alei Gwiazd na stadionie im. E. Jancarza w Gorzowie Wielkopolskim. Nierozłącznym elementem tego spotkania były nie tylko wzruszenia ale również wspomnienia. Na uroczystości byli również inny (utytułowani) zawodnicy Gorzowskiej Stali.

Co warto wiedzieć o Mieczysławie Woźniaku?

Urodził się w 1952 a licencję żużlową uzyskał w 1971 roku. W jego dorobku można znaleźć aż 12 medali (sześć złotych, pięć srebrnych oraz jeden brązowy). Jest to postać bardzo silnie związana z gorzowskim żużlem. Po zakończeniu kariery był trenerem między innymi w Gorzowie Wlkp. Z kolei obecnie jest trenerem mini klubu żużlowego w Wawrowie.

Mieliśmy w tym swój udział

Nasza firma, KDF-PODATKI – Zwrot Podatku z Zagranicy, miała również swój udział w tym wyjątkowym wydarzeniu. Byliśmy jednym z fundatorów tejże tablicy. Jest nam bardzo miło, że mogliśmy się przyczynić do tego wydarzenia.

Fotografia ukazuje momentodsłonięcia pamiątkowej tablicy ku czci Mieczysława Woźniaka na stadionie żużlowym Stali Gorzów. Widoczna jest grupa osób w towarzystwie motocykla żużlowego, zebranych przy nowej tablicy z podobizną i sylwetką słynnego zawodnika. Uroczystość ma na celu uczczenie jego pamięci jako wybitnego sportowca klubu.

Zdjęcie uroczystego odsłonięcia tablicy upamiętniającej Mieczysława Woźniaka na stadionie żużlowym Stali Gorzów. Widać grupę osób zebraną przy nowej tablicy pamiątkowej przedstawiającej podobiznę i sylwetkę Woźniaka. Obok stoi motocykl żużlowy. Uroczystość odsłonięcia tablicy odbyła się, aby uczcić zasłużonego zawodnika i trenera zmarłego w 2021 roku.

UDOSTĘPNIJ

Nawigacja

DARMOWA WYCENA

  • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.

ZOBACZ TAKŻE

Przyjdź do nas

Informacje ze Świata podatków

Cookie

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny.