Zwrot Podatku z Zagranicy – wielka reklama na biurowcu

Reklama firmy KDF-Podatki umieszczona na dużym bilbordzie w Gorzowie Wielkopolskim. Billboard ma prostą, jednobarwną formę graficzną w kolorze niebieskim. Zawiera  logo firmy KDF-Podatki oraz hasło "Zwrot Podatku z Zagranicy" napisane dużą żółtą czcionką. Billboard ma zachęcić mieszkańców Gorzowa do skorzystania z usług firmy w zakresie rozliczania podatków z zagranicy.

Zwrot podatku z zagranicy Gorzów Wlkp.
Największa reklama w mieście?

Mówi się, że dobra reklama to podstawa… bo niby skąd nowi Klienci dowiedzą się o naszej firmie? Najszybciej przez zobaczenie reklamy. Postanowiliśmy więc zareklamować się i to z rozmachem. Nie bez powodu wybraliśmy biurowiec Ursusa. Mimo że sam budynek stoi niemalże na odludziu, to była świetna decyzja.

Dlaczego tam, a nie gdzie indziej?

Co niedzielę, na placu obok budynku, odbywa się giełda. To właśnie co niedziele, to miejsce odżywa. Setki ludzi przychodzą tam: a to coś kupić, a to coś sprzedać czy obejrzeć. Nie da się wręcz nie zauważyć naszej reklamy. Drugim argumentem jest bliskość drogi ekspresowej S3. Praktycznie każdy kierowca, który ją jedzie, widzi naszą reklamę przez kilka sekund. To w zupełności wystarczy. Sam wielki napis „Zwrot podatku z zagranicy” bardzo rzuca się w oczy.

Wiele naszych Klientów, którzy do nas dzwonią sami przyznają „widziałem waszą reklamę na biurowcu Ursusa” i to nas bardzo cieszy. Wiemy, że wybór akurat tego miejsca był bardzo trafny. Mimo że nie była to strategiczna decyzja dla firmy, to i tak bardzo ważna. Tak samo jest ze zwrotem podatku z zagranicy. Warto zastanowić się nad wyborem odpowiedniej firmy. Każdy chyba zgodzi się z tym, że lepiej się zastanowić i wybrać dobrze. Jeżeli pracujesz za granicą, pomyśl nad wyborem profesjonalnej instytucji finansowej. Wybierz dobrze i ciesz się szybkim zwrotem podatku z zagranicy.

UDOSTĘPNIJ

Nawigacja

DARMOWA WYCENA

  • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.

ZOBACZ TAKŻE

Przyjdź do nas

Informacje ze Świata podatków

Cookie

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny.