Nowy Oddział Grupy KDF-Podatki w mieście Lublin przy ul. Langiewicza 10

Odzyskaj pieniądze z belgijskich podatków z pomocą ekspertów z KDF Podatki. Dołącz do zadowolonych klientów. Sprawdź, ile możesz zyskać!

Nowy Oddział Grupy KDF Podatki w Lublinie
Zwrot Podatku z Zagranicy

Z przyjemnością informujemy o otwarciu nowego oddziału w Lublinie Grupy KDF Podatki mieszczący się w Lublinie przy ul. Langiewicza 10. Uruchomienie nowego oddziału pozostanie w związku z dynamicznym rozwojem Grupy KDF Padatki w całej Polsce i Europie wraz rozbudową sieci punktów pomocy zwroty podatków z zagranicy w celu zwiększenia komfortu obsługi klienta a także umocnienia pozycji firmy na rynku Zwrotu Podatków z Zagranicy w Polsce.

Sprawdź, jakiej kwoty zwrotu możesz się spodziewać. Nasza kadra chętnie udzieli Ci wszelkich informacji. Dzwoń!

Jest to dalszy krok firmy, mający na celu zwiększenie komfortu obsługiwania Klienta, a także umocnienia lokalizacji firmy na rynku. Po doświadczeniach zdobytych wielu miastach Polski przyszedł czas na Lublin. Pracownicy Oddziału są to doradcy wraz z wieloletnim doświadczeniem na rynku, odnoszący sukcesy w prestiżowych firmach finansowych nie tylko w Polsce. Nowo powstały oddział w Lublinie zapewnia kompleksową podaż usług i produktów Grupy KDF Podatki, (zwrot podatku z zagranicy) skierowanych do Klientów. Nasze działania zmierzają w celu zapewnienia profesjonalnego, indywidualnego podejścia do potrzeb i oczekiwań Klientów.

czy ktos juz dostal zwrot podatku 2017 drugi urząd skarbowy w lublinie lublin jak sprawdzić kiedy zwrot podatku 2017 kancelaria podatkowa KDF Lublin

Zapraszamy do odwiedzenia oddziału:

Langiewicza 10, 20-034 Lublin, Polska

telefon: 600 328 633
—————————————————————–
Poniedziałek – Piątek w godzinach 8.00-16.00

Nasi doświadczeni konsultanci przeprowadzą Cię przez cały proces rozliczenia podatku z Belgii.

Specjaliści z firmy KDF Podatki pomogą Ci szybko i sprawnie odzyskać Twoje pieniądze z belgijskiego fiskusa. Wystarczy zgłosić się do naszego oddziału w Lublinie.

UDOSTĘPNIJ

Nawigacja

DARMOWA WYCENA

  • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.

ZOBACZ TAKŻE

Przyjdź do nas

Informacje ze Świata podatków

Cookie

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny.