Bieg o Miecz Kasztelana Santockiego Sponsor Grupa KDF Podatki Gorzów

Grupa KDF Podatki wspiera aktywność fizyczną i zdrowy styl życia. Do zobaczenia na starcie!

Bieg o Miecz Kasztelana Santockiego

W niedzielę to jest 11.06.2017 w Janczewie odbyło się 4 Janczewska Dziesiątka o Miecz Kasztelana Santockiego, gdzie między innymi sponsorem była Grupa KDF-Podatki z Gorzowa Wlkp. Grupa ta w swej działalności pomaga odzyskać podatek z zagranicy przy wykonywanej pracy w Europie.

Kto może liczyć na zwrot podatku z zagranicy?

Ktokolwiek, kto jakiś czas temu pracował za zagranicą, powinien nie zapominać o tym, żeby rozliczyć się dodatkowo z zagranicznym fiskusem. Za sprawą tego możliwe jest odzyskanie kasy z płaconego tam datku. A jest o co ponadto walczyć – średni moment zwrotny za 3 miesiące roboty wynosi 3 000 PLN, zdarzają się jednak przypadki, gdy kwoty te są w dużej mierze wyższe i mogą sięgać nawet 75 347 złotych (rekordowy zwrot). Każdy, który legalnie pracował w nie naszym kraju, może ubiegać się o zwrot podatku od zagranicznego fiskusa. Kwota zwrotu pozostaje w zależności od uzyskanego dochodu, jak i również podatku pobranego przez pracodawcę.

Zwrot Podatku z zagranicy

Podstawowym krokiem do otrzymania zwrotu podatku jest sporządzenie odpowiednich dokumentów. W większości państwa są to przede wszystkim tzw. rozliczenia okresowe (np. w UK tzw. payslipy) wydawane poprzez pracodawcę, które określają, jak wysoka była pensja pracownika, jak i również, jaka kwota była pobierana na poczet zaliczki za podatek.

Niezależnie od kraju, gdzie pracowaliśmy, pracodawca ma obowiązek zwrócić nam również kartę podatkową. Możemy jej zażądać, chociażby, gdy umowa o robotę jest już rozwiązana, jak i również, kiedy wróciliśmy do Polski. Papiery powinny dotrzeć drogą pocztową na adres, który wskazaliśmy pracodawcy.

Odzyskanie Podatku z Zagranicy, Gdzie?

Szukasz profesjonalnej firmy zajmującej się odzyskaniem podatku z zagranicy? Świetnie trafiłeś! Najlepsza jakość, rzetelna praca, pełna dyspozycyjność, a przede wszystkim brak opłat wstępnych. To właśnie wszystko znajdziesz w naszej Grupie KDF-Podatki w Polsce. Zapraszamy do kontaktu na infolinię 123 84 84 84 lub przyjdź do nas na darmową konsultację zwrotu podatku do siedziby naszej firmy znajdującej się przy ul. Łokietka 37 w Gorzowie Wlkp., lub wypełnij bezpłatny formularz.

To właśnie my pomożemy Ci odzyskać podatek z zagranicy. Zapraszamy!

Nie przegap tej szansy! Razem przeżyjmy piękną historię tych ziem. Czeka Was wyjątkowa atmosfera, świetna zabawa i możliwość sprawdzenia swoich sił. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

UDOSTĘPNIJ

Nawigacja

DARMOWA WYCENA

  • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.

ZOBACZ TAKŻE

Przyjdź do nas

Informacje ze Świata podatków

Cookie

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny.