Bieg o Miecz Kasztelana Santockiego Sponsor Grupa KDF Podatki Gorzów

Bieg o Miecz Kasztelana Santockiego

W niedzielę to jest 11.06.2017 w Janczewie odbyło się 4 Janczewska Dziesiątka o Miecz Kasztelana Santockiego, gdzie między innymi sponsorem była Grupa KDF Podatki z Gorzowa Wlkp. Grupa ta w swej działalności pomaga odzyskać podatek z zagranicy przy wykonywanej pracy w Europie.

Kto może liczyć na zwrot podatku z zagranicy?

Ktokolwiek, kto jakiś czas temu pracował za zagranicą, powinien nie zapominać o tym, żeby rozliczyć się dodatkowo z zagranicznym fiskusem. Za sprawą tego możliwe jest odzyskanie kasy z płaconego tam datku. A jest o co ponadto walczyć – średni moment zwrotny za 3 miesiące roboty wynosi 3 000 pln, zdarzają się jednak przypadki, gdy kwoty te są w dużej mierze wyższe i mogą sięgać nawet 75 347 złotych (rekordowy zwrot). Każdy, który legalnie pracował w nie naszym kraju, może ubiegać się o zwrot podatku od zagranicznego fiskusa. Kwota zwrotu pozostaje w zależności od uzyskanego dochodu jak i również podatku pobranego przez pracodawcę.

Zwrot Podatku z zagranicy

Podstawowym krokiem do otrzymania zwrotu podatku jest sporządzenie odpowiednich dokumentów. W większości państwa są to przede wszystkim tzw. rozliczenia okresowe (np. w Uk tzw. payslipy) wydawane poprzez pracodawcę, które określają, jak wysoka była pensja pracownika jak i również jaka kwota była pobierana na poczet zaliczki za podatek.

Niezależnie od kraju, gdzie pracowaliśmy, pracodawca ma obowiązek zwrócić nam również kartę podatkową. Możemy jej zażądać chociażby, gdy umowa o robotę jest już rozwiązana jak i również kiedy wróciliśmy do Polski. Papiery powinny dotrzeć drogą pocztową na adres, który wskazaliśmy pracodawcy.

Odzyskanie Podatku z Zagranicy, Gdzie?

Szukasz profesjonalnej firmy zajmującej się odzyskaniem podatku z zagranicy? Świetnie trafiłeś! Najlepsza jakość, rzetelna praca, pełna dyspozycyjność, a przede wszystkim brak opłat wstępnych. To właśnie wszystko znajdziesz w naszej Grupie KDF Podatki w Polsce. Zapraszamy do kontaktu na infolinię 123 84 84 84 lub przyjdź do nas na darmową konsultację zwrotu podatku do siedziby naszej firmy znajdującej się przy ul. Łokietka 37 w Gorzowie Wlkp., lub wypełnij bezpłatny formularz.

To właśnie my pomożemy Ci odzyskać podatek z zagranicy. Zapraszamy!

wrot Podatku z Zagranicy Gorzów Wlkp Janczewska 10 2017 KDF Podatki Opinie Bieg o Miecz Kasztelana Santockiego Kto może liczyć na zwrot podatku z zagranicy

UDOSTĘPNIJ

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on pinterest
Share on reddit
Share on skype
Share on vk
ZOBACZ TAKŻE

Przyjdź do nas

Informacje ze Świata podatków

Archiwa
Cookie

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny.