fbpx

Zwrot Podatku Czechy Rozliczenie

Jeśli jest Ci znana praca w Czech, chcesz uzyskać dodatkową gotówkę – czytaj dalej!

Odzyskaj podatek z Czech siedząc wygodnie w domu

  1. Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz po prawej stronie – jeśli interesuje Cię rozliczenie podatkowe w Czech, szybki i sprawny zwrot podatku, powiadom nas o tym. Niezależnie od tego czy masz wszystkie dokumenty, pomożemy Ci. KDF-PODATKI to instytucja finansowa, w skład której wchodzi wiele oddziałów w całej Polsce. Pełną informacje uzyskasz na stronie Kontakt.
  2. Wypełniając formularz podaj wszystkie niezbędne dane – ułatwi to nam nie tylko kontakt z Tobą. Ponadto dzięki pełnej informacji z Twojej strony będziemy mogli lepiej zaproponować Ci pomoc oraz nasze usługi.
  3. Poczekaj na informację zwrotną – nasz zespół ekspertów dokona wstępnej analizy Twojego zgłoszenia po czym skontaktuje się z Tobą w bardzo szybkim czasie. Szanujemy Twój cenny czas i zdajemy sobie sprawę z tego, że na pewno zależy Ci na szybkim zwrocie podatku.
  4. Pozwól sobie na profesjonalną, fachową obsługę – po zebraniu wszystkich informacji od Klienta przystępujemy do konkretnych działań. W Twoim imieniu odzyskamy należne Ci pieniądze – najszybciej jak będzie to tylko możliwe.

O zwrot nadpłaty podatku z Czech można ubiegać się do 3 lat wstecz. Oznacza to, że składając deklarację w 2022 roku, można rozliczyć rok 2021, 2020 oraz 2019. Proces zwrotu podatku trwa około pół roku.

Deklarację podatkową za rok 2021 należy złożyć jednak do końca marca 2022. W przypadku rozliczenia nieterminowego Czeski Urząd Skarbowy może nałożyć na podatnika karę.

Po weryfikacji zeznania podatkowego urząd skarbowy przesyła nadpłatę podatku na konto wyznaczone przez podatnika.

  • POTVRZENI – czyli karta podatkowa, wydana przez pracodawcę (odpowiednik polskiego PIT 11), zawierająca podstawowe informacje, dotyczące dochodów oraz składek, potrąconych na poczet podatku dochodowego
  • ZAŚWIADCZENIE O DOCHODACH UZYSKANYCH W POLSCE –  potwierdzone w Polskim Urzędzie Skarbowym
  • kopia dowodu osobistego
  • zaświadczenie o posiadaniu rachunku bankowego

– podstawowa ulga podatkowa – maksymalnie do 24.840 CZK
– ulga na żonę/męża – można uzyskać dodatkowo do 24.840 CZK (dochód żony/ męża nie może przekraczać 68 000 CZK w okresie podatkowym)- ulga na dzieci
– ulga dla studentów – 4.020 CZK

Cookie

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny.