Zwrot podatku z zagranicy Kielce

Informacje

KDF Podatki Kielce Opinie

Maria Nowak
Maria Nowak
Bardzo rzetelna obsługa. Wszystko sprawnie i bez problemów. Polecam wszystkim!
Marzena Walczak
Marzena Walczak
Bardzo polecam tą firmę a szczególnie placówkę w Kielcach. Miła, kompetentna i ekspresowa obsługa- nawet nie spodziewałam się otrzymać taką pomoc w załatwieniu mojej sprawy. Polecam w 100%.. Sprawna obsługa i szybki zwrot podatku sprawiły, że na pewno jeszcze tutaj wrócę. Jestem również zadowolona z zasiłku na dzieci - Kindergeld. Pieniądze wpłynęły na konto w przeciągu miesiąca od złożenia dokumentów 🙂 POLECAM !!!
Krzysztof Berg
Krzysztof Berg
Pan Krzysztof rozlicza moje podatki już wiele lat. Nigdy nie zawiodłem się na jego pracy. Pomógł mi i wielu moim znajomym otrzymać zwrot podatku z zagranicy. Czytając negatywne opinie odnoszę wrażenie, że piszą je ludzie którzy nie mieli z Panem Krzysztofem do czynienia, lub piszą pod wpływem chwili, jakiś negatywnych emocji. My Polacy częściej dzielimy się czym negatywnym niż pozytywnym, internet przez anonimowość dodaje nam odwagi do pisania różnych bzdur. Zdecydowanie polecam !!!
Paulina Balcerzak
Paulina Balcerzak
Bardzo rzetelna obsługa, wszystko dokładnie wytłumaczone, kalkulacja pokryła się w 100% z przelewem z niemiec a kinder geld dostaliśmy z mężem po miesiącu. Wszystko sprawnie i bez problemów. Polecam wszystkim!
rybaSMT
rybaSMT
Pieniądze dostałem na konto już po miesiącu, nawet się nie spodziewałem 🙂 Jak najbardziej polecam!
Irmina Rozwadowska
Irmina Rozwadowska
Rozliczam podatki z Niemiec w tym biurze od 3 lat.Miła, profesjonalna obsługa i doradztwo. W razie jakichkolwiek problemów zawsze możliwy jest kontakt telefoniczny.Zdecydowanie polecam.
Paulina Hajduk
Paulina Hajduk
Korzystałam z usług tej Kancelarii wielokrotnie, dzięki profesjonalnej obsłudze zwroty podatku otrzymywalam w ciągu ok. 3 miesięcy. Sprawny przebieg całego rozliczenia oraz korzystne ceny za uslugi są atutem tej firmy. Serdecznie polecam !
Mariusz Kowalczyk
Mariusz Kowalczyk
Korzystałem kilkukrotnie z usług biura, i jestem bardzo zadowolony. Zawsze doradzono najlepszą dla mnie opcję, otrzymałem pomoc w wielu kwestiach, a wszystko to przy bardzo korzystnych cenach. Polecam z czystym sumieniem.
Klaudia Ch
Klaudia Ch
Jacek Klesy
Jacek Klesy
ZDECYDOWANIE POLECAM ;)Bardzo szybko dostaliśmy zasiłek na dzieci- Kindergeld Na zwrot NIEMIEC CZEKALIŚMY 2 MIESIĄCE ! Chyba jedyne biuro w Kielcach rozliczające Holandię z zastosowaniem wszystkich ulg !!!Kancelaria rozlicza wszystkie możliwe ulgi , i odliczenia do rozliczeń. Proponuje z jakich ulg można skorzystać i jakie dokumenty należy zgromadzić.zdecydowanie POLECAM to biuro !!!Dodatkowo ma też najniższe ceny tłumaczeń przysięgłych . Na miejscu można przeprowadzić darmową kalkulację rozliczenia oraz uzyskać informacje o propozycjach pracy za granicą .Nasi znajomi , którym daliśmy adres i telefon do kancelarii są bardzo zadowoleni z obsługi i usług przez nią proponowanych. 🙂 🙂 🙂
Bartek Kosiński
Bartek Kosiński
Profesjonalna obsługa !Zadzwoniłem, dowiedziałem się jakie papiery są potrzebne do zwrotu oraz kindergeld i umówiłem się na spotkanie, które przebiegło bardzo szybko i pomyślnie.Pieniądze otrzymałem po około 3 miesiącach Ekspresowe załatwienie spraw.Jestem zadowolony z usług tego biura
swiatowid848 Ewa
swiatowid848 Ewa
Polecam biuro: fachowe, dokładne. Zgodnie z umową otrzymałem pieniądze na konto.Prowizja do zaakceptowania.
Małgorzata Szczepaniak
Małgorzata Szczepaniak
Zwroty za podatek z Niemiec i Kindergeld dostałam po 2 miesiącach. Polecam firmę.
Aleksandra Kusa
Aleksandra Kusa
Serdecznie polecam ,dokładna pomoc, bardzo miła i rzetelna obsługa, wszystko wytłumaczone w prosty i przyjazny sposób. Rozliczenie przebiegło bardzo sprawnie.
PiN1o
PiN1o
Profesjonalnie. Bardzo polecam.
Grądzki Rafał
Grądzki Rafał
Jedyne biuro w Kielcach godne polecenia. Wysoka kultura obsługi, proste i zrozumiałe warunki współpracy, zwrot podatku z Niemiec z maksymalnymi odliczeniami, szybka realizacja. Fachowa pomoc w rozliczeniu z polskim Urzędem Skarbowym. Pozytywnie załatwiony wniosek o zasiłek rodzinny na dzieci Kindergeld. Zdecydowanie POLECAM.
Karl Karlovsky
Karl Karlovsky
Marcin Poręba
Marcin Poręba
Gorąco polecam tę firmę. Profesjonalna obsługa. Otrzymałem wstępną kalkulację , któta była zgodna ze zwrotem podatku.
Bartosz Rutkowski
Bartosz Rutkowski
Polecam to biuro! Rozliczałem się za 2 lata z pracy w Niemczech i nie było najmniejszych problemów. Obsługa na 100% pozytywna i zna się na tym co robi. Pieniądze przyszły bardzo szybko czego się nawet nie spodziewałem (miła niespodzianka przed świętami).
Jacek Brzozowski
Jacek Brzozowski
Firma godna polecenia!!! Rzetelna i profesjonalna obsługa.
Szymon Piasta
Szymon Piasta
Bardzo miła i fachowa obsługa klienta. Jestem bardzo zadowolony.
Irmina Łubek
Irmina Łubek
Z czystym sumieniem polecam! Od paru lat korzystam z usług kancelarii. Za każdym razem sprawa zostaje załatwiona szybko i bez problemów. Profesjonalna pomoc i życzliwe podejście do klienta.
Piotr Kastral
Piotr Kastral
Rzetelna informacja i przygotowanie do rozliczenia. Zwrot podatku z Niemiec za 2018 rok otrzymałem, więc skorzystałem też za rok 2019. Polecam
Roland Piątkowski
Roland Piątkowski
Jestem bardzo zadowolony z usług tego biura. Kasę otrzymałem szybko. Mila profesjonalna obsługa. Takich więcej biur zwrotu podatku z zagranycy na naszym rynku. Polecam.
Zuzanna Duda
Zuzanna Duda
Marta Klilionska
Marta Klilionska
Profesjonalnie, miło, ekspresowo 🙂 Polecam
Karolina
Karolina
Bardzo polecam, gdyż korzystałam z usług kancelarii już kilkukrotnie. Miła i rzetelna obsługa oraz profesjonalne podejście do klienta. Otrzymałam odpowiedzi na wszystkie moje pytania w szczególności jakie dokumenty trzeba zgromadzić oraz z jakich ulg skorzystać, wszystko zostało mi dokładnie wytłumaczone. Warunki współpracy są proste i zrozumiałe, a zwrot podatku otrzymałam na konto już po miesiącu. Wszystko sprawnie i bez problemów. Jestem bardzo zadowolona!
Katarzyna Suchecka
Katarzyna Suchecka
Polecam! Odzyskałam zwrot podatku z Holandii. Pan w biurze wyjaśnił wszystko jasno i rzetelnie.
Marta Niewiadomska
Marta Niewiadomska
Profesjonalne podejście. Super obsługa. Szybki zwrot z Niemiec. Serdecznie polecam!
Marek Wasilewski
Marek Wasilewski
Bardzo polecam to biuro👍Otrzymałem pomóc z jakich ulg mogę skorzystać i jakie dokumenty należy zgromadzić. W szczególności chodziło mi o zasiłek na dziecko-Kindergeld .Jestem bardzo zadowolony i polecam zdecydowanie to biuro
Następne Opinie
Ponad
25 lat
Doświadczenia na Rynku

Możemy odzyskać dla Ciebie dużą ilość pieniędzy.

Zwrot podatku z zagranicy Kielce

Z nami się opłaca!

W Kielcach znajdziesz wiele firm, instytucji finansowych, które oferują zwrot podatku z zagranicy. Musisz jednak zastanowić się, która firma może Ci zaproponować najszybszy, tani i pewny zwrot podatku. Istotnym elementem jest kraj, w którym pracowałeś/aś lub pracujesz. KDF PODATKI obsługuje osiem krajów: Wielką Brytanię (Anglia), Niemcy, Danię, Irlandię, Norwegię, Holandię, Austrię oraz Belgię. Ponadto możemy Ci pomóc przy zasiłkach socjalnych oraz innych dodatkach takich jak Kindergeld. Nasza oferta jest pełna i uniwersalna. Niezależnie od tego, czy interesuję Cię oferta związana z Niemcami, czy Wielką Brytanią – pomożemy Ci i oczywiście doradzimy. Liczy się kompleksowa obsługa, to właśnie oferuje Ci KDF Podatki Kielce – Zwrot Podatku z zagranicy. Nie zwlekaj, ZADZWOŃ do nas na infolinię lub wypełnij widoczny na stronie formularz zgłoszenia. Zapraszamy! Czas to pieniądz!

Przyjdź do nas – przedstaw nam swoją sytuację

Udaj się do naszego oddziału, tu w Kielcach, który znajduje się w Twoim mieście i dowiedz się więcej o nas. Przy okazji opowiesz nam o tym, gdzie pracowałeś za granicą, przedstawisz swoją sytuację i co najbardziej istotne określisz, czego od nas oczekujesz. My zrobimy zestawienia i ustalimy, co dla Ciebie będzie najlepszym rozwiązaniem. Przekonaj się sam, że zwrot podatku z zagranicy Kielce posiada szeroki zakres możliwości w odzyskiwaniu podatku z zagranicy takich krajów jak: Niemcy – Holandia -Belgia – Anglia – Norwegia – Austria – Dania – USA. Jeśli Twój kraj jest na liście nie zwlekaj, lecz dzwoń do nas, lub wypełnij formularz zgłoszenia. Jeżeli niemniej jednak jesteś osobą, która to woli skontaktować się z nami drogą mailową, to formularz czeka na Ciebie. Szybko i wygodnie wypełnij go. To Ty wybierasz co Cię interesuję: zwrot podatku z Wielkiej Brytanii bądź może Kindergeld. Następnie wybierz kraj, jaki Cię interesuje. Potem pozostają dane do kontaktu oraz zgoda na przetwarzanie danych. Zgoda ta jest bardzo istotna – dzięki niej mamy możliwość się z Tobą skontaktować, a to najważniejsze. Odpowiadamy na tego rodzaju zgłoszenia zazwyczaj w ten sam dzień. W końcu jesteśmy fachowcami od zwrotu podatku z zagranicy tu w Kielcach. Zaufaj nam i zacznij działać!

Szukasz pomocy?

Zapewniamy Naszym Klientów to Czego Potrzebują

Dzięki Naszej doskonałej wiedzy na temat funkcjonowania urzędów wielu krajów, jak również stałemu monitorowaniu zmian w prawie podatkowym, jesteśmy w stanie zapewnić Państwu najlepszą efektywność. Posiadamy najlepszych ekspertów, którzy działają zgodnie z procedurami, jakie funkcjonują dla określonego państwa. Szukasz właśnie takiej firmy jak nasza? Skontaktuj się z naszymi profesjonalistami, którzy z największą przyjemnością odpowiedzą na Twoje wszelkie wątpliwości, a dodatkowo zaoferują szereg usług, dopasowanych do Twoich wymagań.

Zależy Ci na czasie?

Pomożemy Ci Uzyskać Szybki Zwrot Podatku

Specjalizujemy się w odzysku podatku z różnych krajów od bardzo dawna, a ogromne doświadczenie umożliwia nam pozyskanie dla naszych Klientów najwyżej możliwe zwroty podatku z Wielkiej Brytanii, Niemiec, Danii, Czechy, Irlandii, Norwegii, Holandii, Austrii oraz Belgii. Zapraszamy do kontaktowania się z nami – odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy pozbyć się wszelkich obaw.

Długoletnie doświadczenie i profesjonalna obsługa to fundament naszej firmy.

Szybka Obsługa

Gwarantujemy kompleksowe usługi zawierające między innymi wsparcie przy wypełnianiu dokumentów, kontakt z urzędami oraz kontrola przelewu.

Ogromne Doświadczenie

Stale poszerzana wiedza, a także bogate doświadczenie zapewnia Państwu tylko pozytywnie rozpatrzone wnioski. Zaufało nam mnóstwo klientów, a ich grono stale zwiększa się.

Minimum Formalności

Dla komfortu naszych Klientów usprawniliśmy maksymalnie nasze procedury wszelkich oferowanych przez nas usług. Wymagane formalności możesz załatwić z naszą firmą w każdej chwili.

Kontakt

Pytania i Odpowiedzi

To nic nie kosztuje samo rozpoznanie i poznanie sprawy danego Klienta jest za darmo. Można z nami się kontaktować bez obawy o ukryte koszty czy inne dodatkowe opłaty.

Wynika to z tego, że KDF-PODATKI jest pośrednikiem. Formalności z naszej strony są regulowane bardzo szybko. Ostateczna decyzja spoczywa na urzędzie danego kraju. To właśnie od niego zależy, jak długo będzie trwać cała procedura. Mają na nią wpływ np. przepisy regulujące oraz ile czasu ma urząd na rozpatrzenie sprawy. Gdy jednak urząd takowy termin przekroczy, wysyłamy odpowiednie przypomnienie.

Należy wtedy podać jak najwięcej danych dotyczących zatrudnienia, tj. dokładne nazwy miejsca pracy, dane pracodawcy, miejsca zamieszkania w danym kraju.

Podajemy zawsze szacowaną kwotę, która powinna zostać zwrócona. To urząd danego kraju przyznaje ile pieniędzy do zwrotu należy się naszemu Klientowi. Na wysokość tej kwoty wpływ mają też inne czynniki, np. przyznane dodatkowe ulgi.