Zwrot podatku z zagranicy Gorzów Wlkp.

Informacje

KDF Podatki Gorzów Wlkp. Opinie

Dominika Kucharska
Dominika Kucharska
lukui 88
lukui 88
Przyjazna obsługa. Pieniądze szybko na moim koncie.
Mariusz Chodkowski
Mariusz Chodkowski
Zdecydowanie Polecam. Od 15 lat rozliczam podatek z Niemiec, zawsze zgodnie z wyliczeniem, terminowo, profesjonalnie.
Jacek Klesy
Jacek Klesy
Rozliczam już 4 rok podatek z Niemiec. W tym roku zwrot otrzymałem już po niespełna 2 miesiącach . ZDECYDOWANIE POLECAM 🙂 REKORD- zwrot z Niemiec dostałem po niecałych dwóch miesiącach, Dziękuję Pani Magdzie i Pani Izie . 🙂
Aleksandra Małyszko
Aleksandra Małyszko
Bardzo rzetelna firma, obsługa sprawna, kompetentna. Szybko załatwiona sprawa. Sama nie byłabym w stanie rozliczyć podatku z zagranicy więc polecam jak najbardziej
Monika Osiecka
Monika Osiecka
Super kontakt. Szybki i wysoki zwrot podatku z Niemiec. Polecam
Mateusz Pieloch
Mateusz Pieloch
Dobry kontakt, znają się na podatkach. Pan Rafał bezinteresownie pomógł w korektach PIT które musiałem zrobić ze względu niewykazania dochodów z Niemiec. Polecam do rozliczania zwrotu podatku z Niemiec. Sprawy załatwiałem w ich biurze w Łomży.
Aneta Woźniak
Aneta Woźniak
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z tą firmą. Pomogli mi uzyskać Kindergeld z Niemiec i zwrot podatku. Solidna firma godna zaufania, polecam.
Sebastian Królicki
Sebastian Królicki
Wiele lat odzyskiwali dla mnie podatek od wynagrodzeń za pracę w Niemczech. Teraz prowadzę firmę transportową, w biurze w Ostrołęce pomagają mi przy zwrocie VAT od zakupu paliw, opłat drogowych w Niemczech, Austrii, Francji. Firma z porządnym fundamentem. Polecam.
Paulina Balcerzak
Paulina Balcerzak
polecam! Bardzo miła i rzetelna obsługa- Panie rozliczające podatek męża z niemiec bardzo pomocne, tak samo jak Pan Krzysztof z Kielc! Super firma, na pewno za rok również skorzystamy
Mateusz Załęcki
Mateusz Załęcki
Dzięki kdf podatki udało się anulować karę za brak rozliczenia - 1 200 funtów w us w UK. Polecam !
Szczepan Sakowski
Szczepan Sakowski
Biuro polecił mi znajomy. W krótkim czasie otrzymałem zwrot podatku z Niemiec za cztery lata wstecz. Zaproponowali mi rozliczenie wspólnie z żoną (nie miałem pojęcia że jest to możliwe jak żona nie pracowała w Niemczech) dzięki temu otrzymałem średnio 2900 Euro za jeden rok. Jesteśmy z żoną szczerze zadowoleni z usług biura KDF-Podatki i polecamy ich każdemu.
Mariusz Kuśmierczyk
Mariusz Kuśmierczyk
Jedyne biuro w Polsce godne polecenia, posiadają dobrze zorganizowane biura lokalne gdzie wszystkie sprawy można załatwić kompleksowo . Szybka i sprawna obsługa. Zwrot podatku z Niemiec zgodny z wyliczeniem. Na 100% wrócę z rozliczeniem w przyszłym roku.
Monika Zatryb
Monika Zatryb
Zdecydowanie polecam, rzetelnie, terminowo, kompleksowo.
Jacek Brzozowski
Jacek Brzozowski
Bardzo profesjonalna firma. Bardzo dobra obsługa. Poprowadzili moją sprawę wydawało by się beznadziejną w Holandii perfekcyjnie. Jeszcze raz dziękuję . Polecam
Ania Borowska
Ania Borowska
Z usług KDF Podatki korzystam już 6 raz, zawsze są terminowi i pomocni. Kindergeld jest dla mnie ważny! Polecam firmę, są bardzo pomocni.
Walenty Ilczuk
Walenty Ilczuk
Niecałe 6 tygodni od podpisania umowy i otrzymałem czek ze zwrotem podatku z Anglii. Pani w biurze mówiła, że otrzymam przelew na swoje konto, ale i tak jest super. Dziękuję i polecam.
Marcin Poręba
Marcin Poręba
Rzetelna i miła obsługa. Firma godna polecenia !
Marta Lech
Marta Lech
Dziękuję za pomoc w rozliczeniu podatku z Niemiec i uzyskaniem Kindergeld. Zwrot z urzędu mąż miał po dwóch miesiącach a rodzinne w ciągu miesiąca. Biuro polecili nam znajomi. Rewelacyjna obsługa! Super kontakt z klientami.
Stanisław Składanek
Stanisław Składanek
Przeszło 15 lat rozliczam z firmą podatki (pamiętam jeszcze żółte umowy i wizy do pracy w Niemczech). Pierwsze zwroty podatków załatwiałem w biurze w Ostrołęce (pozdrowienia dla Pani Moniki), od czterech lat mają biuro także w Łomży gdzie również można załatwić rozliczenie polskiego PIT'a. Do dziś korzystam z ich usług, przez tyle lat nie zawiodłem się i jestem przekonany że tak pozostanie. Solidny fundament firmy to gwarancja jakości usług. Super kontakt. Polecam.
Adam Kowalik
Adam Kowalik
Rozliczałem się z tą firmą w zeszłym roku. Wszystko w jak najlepszym porządku. W biurze wytłumaczono mi jakie dokumenty powiększą mój zwrot, a wszystko odbyło się w miłej atmosferze. Pieniądze z urzędu również szybko otrzymałem. W tym roku również zamierzam się rozliczyć w KDF
Kasia P
Kasia P
Polecam.Kontakt bez promlemu. Szybkie i rzetelne działania. Jeszcze raz bardzo dziękuję i na pewno do usłyszenia :)Każdemu innemu z czystym sumieniem polecam do korzystania usług. Uczciwi i naprawdę godni polecenia.
Malgorzata Grądzki
Malgorzata Grądzki
Ciągłe zmiany przepisów przystwarzają wiele problemów przy rozliczeniach podatkowych. KDF Podatki to gwarancja rozliczenia zgodnego z obowiązującymi przepisami. Zdecydowanie polecam.
Małgorzata Szczepaniak
Małgorzata Szczepaniak
Zwroty za podatek z Niemiec i Kindergeld dostałam po 2 miesiącach. Polecam firmę.
Mateusz Rygala
Mateusz Rygala
Obsługa na wysokim poziomie. Rozliczyłem podatek z UK oraz z Holandii. Nie obiecują gruszek na wierzbie, z Holandii dostałem tyle ile wyliczyli, nic nie musiałem zwracać. Dodatkowo Panie w biurze bardzo pomocne, wyprostowały moje sprawy w polskim Urzędzie Skarbowym bez dodatkowych opłat. Polecam.
Michał Lenkiewicz
Michał Lenkiewicz
Polecam!!!
Marta Niewiadomska
Marta Niewiadomska
Profesjonalne podejście. Super obsługa. Szybki zwrot z Niemiec. Serdecznie polecam!
Następne Opinie
Ponad
25 lat
Doświadczenia na Rynku

Możemy odzyskać dla Ciebie dużą ilość pieniędzy.

Zwrot podatku z zagranicy Gorzów Wlkp.

Zwrot podatku … skąd? Ty nam powiedz!

Wszystko zależy od Ciebie oraz tego, co chcesz osiągnąć. Z naszej strony możesz zawsze liczyć na bezpłatne doradztwo oraz skuteczne i przejrzyste działanie. Nie bawimy się w ukryte koszta czy zagmatwane procedury. O podatkach wiemy wszystko: od kiedy zwrot podatku z zagranicy Gorzów jest możliwy w danym kraju lub jakie są ulgi podatkowe na dziecko. Zapytaj nas o cokolwiek – zawsze udzielimy Ci odpowiedzi. Ponadto dołożymy starań, aby Twój zwrot podatku był możliwie jak największy oraz obejmował, w miarę możliwości, jak najwięcej ulg i dodatków.

Zapraszamy na kawę i rozmowę

Nie ma pośpiechu, przyjdź i porozmawiaj z nami – na spokojnie. Opowiedz nam o swoim życiu za granicą, przedstaw wstępnie swoją sytuację i najważniejsze: powiedz, czego oczekujesz. My dokonamy analizy, a następnie ustalimy, co dla Ciebie możemy zrobić. Uwierz nam na słowo, że mamy ogromny wachlarz możliwości. Jeśli jednak jesteś osobą, która woli do nas napisać – formularz na Ciebie czeka. Jest szybki i zwięzły. Wybierasz, to co Cię interesuję: zwrot podatku z zagranicy Gorzów czy może zasiłki socjalne. Następnie wybierasz kraj. Do wyboru jest aż 8 krajów Unii Europejskiej: Austria, Belgia, Holandia, Wielka Brytania, Irlandia, Dania, Norwegia i Niemcy. Potem pozostają dane kontaktowe i zgoda na przetwarzanie danych. Jest ona bardzo ważna – dzięki temu możemy się z Tobą skontaktować. Odpowiadamy na tego typu zgłoszenia bardzo szybko. W końcu jesteśmy profesjonalistami.

Szukasz pomocy?

Zapewniamy Naszym Klientów to Czego Potrzebują

Dzięki Naszej doskonałej wiedzy na temat funkcjonowania urzędów wielu krajów, jak również stałemu monitorowaniu zmian w prawie podatkowym, jesteśmy w stanie zapewnić Państwu najlepszą efektywność. Posiadamy najlepszych ekspertów, którzy działają zgodnie z procedurami, jakie funkcjonują dla określonego państwa. Szukasz właśnie takiej firmy jak nasza? Skontaktuj się z naszymi profesjonalistami, którzy z największą przyjemnością odpowiedzą na Twoje wszelkie wątpliwości, a dodatkowo zaoferują szereg usług, dopasowanych do Twoich wymagań.

Zależy Ci na czasie?

Pomożemy Ci Uzyskać Szybki Zwrot Podatku

Specjalizujemy się w odzysku podatku z różnych krajów od bardzo dawna, a ogromne doświadczenie umożliwia nam pozyskanie dla naszych Klientów najwyżej możliwe zwroty podatku z Wielkiej Brytanii, Niemiec, Danii, Czechy, Irlandii, Norwegii, Holandii, Austrii oraz Belgii. Zapraszamy do kontaktowania się z nami – odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy pozbyć się wszelkich obaw.

Długoletnie doświadczenie i profesjonalna obsługa to fundament naszej firmy.

Szybka Obsługa

Gwarantujemy kompleksowe usługi zawierające między innymi wsparcie przy wypełnianiu dokumentów, kontakt z urzędami oraz kontrola przelewu.

Ogromne Doświadczenie

Stale poszerzana wiedza, a także bogate doświadczenie zapewnia Państwu tylko pozytywnie rozpatrzone wnioski. Zaufało nam mnóstwo klientów, a ich grono stale zwiększa się.

Minimum Formalności

Dla komfortu naszych Klientów usprawniliśmy maksymalnie nasze procedury wszelkich oferowanych przez nas usług. Wymagane formalności możesz załatwić z naszą firmą w każdej chwili.

Kontakt

Pytania i Odpowiedzi

To nic nie kosztuje samo rozpoznanie i poznanie sprawy danego Klienta jest za darmo. Można z nami się kontaktować bez obawy o ukryte koszty czy inne dodatkowe opłaty.

Wynika to z tego, że KDF-PODATKI jest pośrednikiem. Formalności z naszej strony są regulowane bardzo szybko. Ostateczna decyzja spoczywa na urzędzie danego kraju. To właśnie od niego zależy, jak długo będzie trwać cała procedura. Mają na nią wpływ np. przepisy regulujące oraz ile czasu ma urząd na rozpatrzenie sprawy. Gdy jednak urząd takowy termin przekroczy, wysyłamy odpowiednie przypomnienie.

Należy wtedy podać jak najwięcej danych dotyczących zatrudnienia, tj. dokładne nazwy miejsca pracy, dane pracodawcy, miejsca zamieszkania w danym kraju.

Podajemy zawsze szacowaną kwotę, która powinna zostać zwrócona. To urząd danego kraju przyznaje ile pieniędzy do zwrotu należy się naszemu Klientowi. Na wysokość tej kwoty wpływ mają też inne czynniki, np. przyznane dodatkowe ulgi.