Opinie

Pracowałeś poza granicami Polski?

Jeśli tak, to należy Ci się zwrot podatku. Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami. Odzyskamy dla Ciebie pieniądze.

ZOBACZ CO MYŚLĄ O NAS NASI KLIENCI

Byłam w Anglii tylko przez miesiąc, ale zarobiona kwota pieniędzy była znaczna. Musiałam wracać do chorego męża. Koleżanka poleciła mi firmę KDF, która online, bez zbędnych formalności, rozliczyła mnie i odzyskała sporą nadpłatę.
Pracowałam w Holandii przez rok. Już w Polsce, przez przypadek, dowiedziałam się o firmie podatkowej KDF Podatki. Nie miałam pojęcia, że należy mi się aż tyle pieniędzy z podatku, które mogły przepaść.
Pracowałem w Norwegii jakoś 4 lata. Dopiero roczny urlop ściągnął mnie do Polski. Żona zaczęła mi mówić o zwrocie podatku ale nic o tym nie wiedziałem. W KDF powiedzieli mi wszystko i odzyskałem sporą kwotę.
Żona zadzwoniła do mnie z Polski, że jej znajoma dostała świadczenia na dzieci od niemieckiego urzędu. Napisałem do KDF. Ich specjaliści szybko wywalczyli dla mnie Kindergeld na troje moich małych dzieci.
Pracowałam w Niemczech jako opiekunka osoby starszej. Byłam tam przez około 3 lata. Gdy przyszło mi wracać szefowa przypomniała mi o zwrocie podatku i poleciła KDF Podatki. Formalności zajęły tylko chwilę, później już tylko oczekiwanie na pieniądze, polecam.
Na dwa miesiące wyjechałem do Holandii do roboty. Praca w szklarniach,dobrze płatna. Wracam i dowiaduje się, że mogę jeszcze otrzymać zwrot podatku. Na necie znalazłem KDF Podatki. Obsługa OK, kasa przyszła szybko. Znają się na tym.
Call Now Button
MENU