Praca sezonowa na terenie Niemiec

Drodzy Klienci!

Praca sezonowa na terenie Niemiec przynosi wiele korzyści, m.in. zarobek w innej walucie  czy poszerzenie znajomości języka obcego  . Ale, czy wiesz że, to nie koniec twoich korzyści wynikających z pobytu na terenie Niemiec?

Istnieje możliwość złożenia zeznania podatkowego również z pracy sezonowej. Rozliczenie te jest zazwyczaj korzystne dla naszych klientów  , gdyż przeważnie udaje nam się odzyskać całość ich nadpłaconego podatku! 

Istotne jest, aby pracodawca wydał Wam kartę podatkową, tzw. Lohnsteuerbescheinigung. Na podstawie tego dokumentu jesteśmy w stanie zrobić wstępną kalkulację, czy Państwa zwrot jest korzystny. Nie zapominajmy również o zaświadczeniu o dochodach uzyskanych poza pracą na terenie Niemiec, tzw UE/EOG – pobiorą je Państwo w urzędzie skarbowym.

Należy pamiętać również, że zeznania podatkowe można składać do 4 lat wstecz i nie obejmuje ono tylko tych, którzy pracując w Niemczech spędzili tam powyżej 183 dni.
Jeżeli w tym czasie odbywałeś pracę poza ojczyzną, zapraszamy do biura KDF-Podatki   W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji w naszych oddziałach lub pod numerem telefonu: 95 728 77 77 bądź przez nasz adres mailowy: biuro@kdf-podatki.pl

Pracowałeś za Granicą?

Nie zapomnij o możliwości otrzymania zwrotu podatku i świadczenia rodzinnego.

Chcesz Zwrot Podatku?

Zapraszamy do kontaktu z Naszą firmą, a udzielimy szczegóły dotyczące zwrotu podatku.

Logo KDF-Podatki

Adres

ul. Łokietka 37,
66-400 Gorzów Wlkp.

media społecznościowe

Copyright © 2021 KDF-Podatki.pl All Rights Reserved.

Tworzenie Stron ROAN24.

Cookie

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny.