Turniej Piłkarski Chłopców OTS Korona Ostrołęka Zwrot Podatku KDF

Zdjęcie przedstawia szczęśliwą drużynę młodych piłkarzy nożnych z klubu OTS Korona Ostrołęka po wygraniu turnieju. Uśmiechnięci, rozentuzjazmowani zawodnicy pozują razem, trzymając puchar za zajęcie pierwszego miejsca. Widać między nimi zażyłość, radość i dumę ze wspólnego sukcesu. Obiecujący zespół ma przed sobą świetlaną sportową przyszłość.
04 grudnia w hali Sportowej im. Arkadiusz Gołasia w Ostrołęce odbył się Mikołajkowy Turniej Piłkarski dla chłopców z rocznika 2007. Organizatorem turnieju była OTS Korona Ostrołęka. W zabawie brało udział 10 drużyn, w tym dwie z Ostrołęckiej Akademii Piłki Nożnej.

Szczególnie nas interesowały poczynania Ostrołęckiej APN, której jesteśmy partnerem i wspieramy ją rozwoju i na boisku. Zorganizowana świetna zabawa, zabawą była jednak tylko z nazwy, bowiem na boisku trwała już zacięta rywalizacja, były emocje, napięcie, radość i łzy.

Finałowe spotkanie na poziomie LM, niestety dla naszej drużyny nie zakończyło się pomyślnie. Mimo prowadzenia 1:0 i pełnej inicjatywy przez całe spotkanie, wystarczyło ostatnie 30 sekund, które odmieniło wynik spotkania i zwycięzcą turnieju został Talent Białystok.

Gratulujemy. Pamiętajcie chłopcy głowa do góry jesteśmy z Wami, wspieramy Was. Zwrot Podatku Ostrołęka KDF Podatki

UDOSTĘPNIJ

Nawigacja

DARMOWA WYCENA

  • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.

ZOBACZ TAKŻE

Przyjdź do nas

Informacje ze Świata podatków

Cookie

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny.