KDF Elitarny Sponsor Stali Gorzów

Stal Gorzow Sponsor Kdf Podatki Zwrot Podatku Z Zagranicy

KDF Elitarny Sponsor Stali Gorzów

Firma KDF-Podatki jest jedną z największych firm w Polsce, zajmujących się usługami zwrotu nadpłaconego podatku, który powstał w trakcie legalnej pracy poza granicami naszego kraju. Od wielu lat wspomogliśmy niezliczoną ilość ludzi w odzyskaniu ich pieniędzy na kwotę blisko 300 milionów złotych. Lecz to nie wszystko. Oprócz pomagania ludziom naszym hobby jest również sport oraz wielkie kluby! Nie musimy szukać daleko, gdyż jeden z takowych stacjonuje w naszym mieście! Oczywiście jest nim Stal Gorzów. A nasza firma, jak i również jej podmioty dążą do tego, żeby też móc dokładać „cegiełkę” w rozwój i sukcesy Żółto – Niebieskiej Drużyny. Dlatego zostaliśmy elitarnym sponsorem naszej ukochanej drużyny! Daje nam to poczucie, że wspólnie budujemy historię i tradycje gorzowskiego żużla! KDF Elitarny Sponsor Stali Gorzów.

Niech gorzowski stadion zadrży w posadach! Razem dopingujmy naszych ulubieńców do zwycięstwa.

Dlaczego właśnie Stal Gorzów?

Stal Gorzów To utytułowany klub będący wizytówką województwa lubuskiego. Przyświecają mu tylko największe tytuły, jak i najlepsze wyniki. Dokładnie taką samą postawę i działania praktykujemy w działalności naszej firmy. Właśnie te cechy wpływają na stawanie się MISTRZEM w swojej dziedzinie i przyciągają rzeszę ludzi. Współpraca ze Stalą daje nam obopólną satysfakcję. Jest ona zawiązana na linii profesjonalizmu, jaki prezentujemy.

Nie tylko wspomagamy sponsoringowo sam klub. Również wpływamy działalnościowo podczas organizowanych imprez przez Klub Stal Gorzów. A takowym wydarzeniem ostatnim czasem był XIV Memoriału Edwarda Jancarza, podczas którego byliśmy sponsorem elitarnym. Z tego tytułu mieliśmy wiele wynagrodzeń. Zarówno reklamowych, jak i marketingowych. Lecz nie to było najważniejsze. Są aspekty o wiele ważniejsze niż te biznesowe. A właśnie to, że możemy czynnie udzielać się w organizacji tak wielkich imprez na cześć jeszcze większych gorzowskich sportowców a takim bezdyskusyjnie był „Eddy”. Świadczy to o tym, że jesteśmy znaczącą firmą na rynku polskim. Objawia się to tym, że możemy współpracować z takimi gigantami jak Stal. A to nie byle jakie wyzwanie. Ale jesteśmy otwarci na każdą „próbę ognia”. Dla naszej firmy i ich pracowników nie ma rzeczy niemożliwych! A to dzięki wieloletniej działalności firmy, a co za tym idzie: doświadczenia, daje to w efekcie zadowolenie nam oraz osobom korzystającym z naszych
usług.

Razem z nami kibicuj najlepszej drużynie świata! Niech moc gorzowskiej Stali przyćmi inne zespoły.

Pamięć i sport. Nierozłączna para!

Również uczestniczymy w utrwalaniu pamięci o naszych największych sportowcach. Ostatnim z takich wydarzeń było odsłonięcie tablicy wychowanka Stali Gorzów, Mieczysława Woźniak w Alei Gwiazd na stadionie im. E. Jancarza w Gorzowie Wielkopolskim. Nie wiesz kim była ta postać? Mieczysław Woźniak. Urodził się w 1952 a licencję żużlową uzyskał w 1971 roku. W jego dorobku można znaleźć aż 12 medali (sześć złotych, pięć srebrnych oraz jeden brązowy). Jest to postać bardzo silnie związana z gorzowskim żużlem. Byliśmy jednym z fundatorów tejże tablicy. i Jesteśmy niezmiennie wzruszeni, że mogliśmy się przyczynić do kolejnego wydarzenia sportowego na tak wielką skalę. KDF Elitarny Sponsor Stali Gorzów.

Wspieramy żółto-niebieski barwy, bo wiemy jak ważne jest kibicowanie swoim. Dlatego zapraszamy wszystkich fanów do wspólnego dopingowania Stali w nadchodzącym sezonie.

Sukces, determinacja, tytuły!

Nasza Firma jest od lat na rynku i mamy nadzieje, że będzie jeszcze dłużej. Tak samo, jak mamy nadzieje, że Stal Gorzów, która od lat zdobywa najwyższe tytuły, będzie zdobywać je jeszcze dłużej! A nasza współpraca będzie owocowała jeszcze większymi wynikami. Sami kreujemy sobie świetlaną przyszłość! A osiągnięcia to tylko kwestia czasu.

Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji o naszej firmie i jej działalności. Czym prędzej odwiedź naszą stronę: https://kdf-podatki.pl/; albo skontaktuj się z nami drogą telefoniczną: 95 728 77 70, 95 728 77 74.

UDOSTĘPNIJ

Nawigacja

DARMOWA WYCENA

  • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.

ZOBACZ TAKŻE

Przyjdź do nas

Informacje ze Świata podatków

Cookie

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny.