Zwrot Podatku

You are here: Home / Zwrot Podatku

Zaufaj profesjonalistom

Doskonale wiemy co to skuteczny zwrot podatku. Z chęcią odzyskamy Twoje pieniądze.

Co możemy Ci zaoferować?

W wyniku wzmożonego zainteresowanie pracą za granicami Polski, KDF-PODATKI wychodzi na przeciw Klientom, proponując jeszcze bardziej skuteczniejszy i szybszy zwrot podatku z zagranicy. Poprzez nawiązanie współpracy z instytucjami zagranicznymi, takimi jak holenderski Urząd Skarbowy, jesteśmy w stanie uzyskać Twój zwrot podatku wydajniej. Poniżej znajduje się lista obsługiwanych przez nas krajów.

Poznaj nasze największe atuty

  1. Szybkość działania – Niezależnie od kwoty do odzyskania czy przepracowanych lat, zawsze działamy równie szybko i rzetelnie. Z nami zwrot podatku to jedynie zwykła formalność, znamy się na rzeczy. Ekspresowo odzyskamy Twoje pieniądze. Warto zaufać fachowcom, zwłaszcza gdy chodzi o Twoje finanse.
  2. Klarowne działania i proste zasady – Klient wie o nas wszystko, jeśli nie, wytłumaczymy i dopowiemy. Nie mamy nic do ukrycia. Pełne informowanie Klienta jest bardzo istotne, bowiem powinien on mieć pełną świadomość jak wygląda procedura zwrotu podatku z zagranicy.
  3. Ponad 10 lat doświadczenia – Od tylu lat nasi eksperci dwoją się i troją aby odzyskiwać kolejne pieniądze naszym Klientom. Wbrew pozorom zwrot podatku wymaga dużej wiedzy oraz umiejętności. Dodatkowo przez ten okres czasu nawiązaliśmy współpracę z równie dobrymi kancelariami prawnymi, zarówno z zagranicy jak i samej Polski.
zwrot podatku

Rozsiane po całej Polsce odziały firmy KDF-PODATKI od ponad 10 lat prowadzą działalność ściśle związaną ze zwrotem podatku z zagranicy. Odzyskaliśmy już ponad 200 milionów złotych, co w efekcie daje skuteczny zwrot podatku z zagranicy.

Zwrot podatku to nie wszystko, możemy także Ci pomóc w sprawie zasiłków socjalnych. To nasz kolejny atut, jest on również mocno powiązany ze zwrotem nadpłaconego podatku. Wystarczy, że opowiesz nam o swojej obecnej sytuacji rodzinnej oraz podatkowej. Na podstawie tych informacji bezpłatnie przygotujemy kalkulację dotyczącą możliwego zasiłku socjalnego. Musisz jednak wiedzieć, że jest pewien warunek do spełnienia – legalna praca poza granicami Polski i oczywiście Twoja chęć na szybkie odzyskanie gotówki z tytułu nadpłaconego podatku. Chcemy także przypomnieć, że mamy stały kontakt z innymi instytucjami z branży finansów, z krajów Unii Europejskiej. Wszystkie nasze starania mają dwa cele: zadowolenie Klienta i w pełni profesjonalny zwrot podatku.

SIEDZIBA FIRMY

KDF-PODATKI

ul. Władysława Łokietka 37
66-400 Gorzów Wielkopolski
Lubuskie

E-mail: biuro@kdf-podatki.pl
Tel: 95 728 77 70, 95 728 77 74
Godziny: Pon – Pt 8:00 – 16:00

Call Now Button
MENU

KDF-Podatki Zwrot Podatku z Zagranicy