Udzielimy Ci bezpłatnej informacji:
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Pracowałeś za Czech? Zadzwoń! +48 123 84 84 84 lub napisz do nas biuro@kdf-podatki.pl Wieloletne doświadczenie to jeden z naszych atutów!

Zwrot podatku z Czech

Jeśli jest Ci znana praca w Czech, chcesz uzyskać dodatkową gotówkę – czytaj dalej!

Odzyskaj podatek z Czech siedząc wygodnie w domu

 1. Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz po prawej stronie – jeśli interesuje Cię rozliczenie podatkowe w Czech, szybki i sprawny zwrot podatku, powiadom nas o tym. Niezależnie od tego czy masz wszystkie dokumenty, pomożemy Ci. KDF-PODATKI to instytucja finansowa, w skład której wchodzi wiele oddziałów w całej Polsce. Pełną informacje uzyskasz na stronie Kontakt.
 2. Wypełniając formularz podaj wszystkie niezbędne dane – ułatwi to nam nie tylko kontakt z Tobą. Ponadto dzięki pełnej informacji z Twojej strony będziemy mogli lepiej zaproponować Ci pomoc oraz nasze usługi.
 3. Poczekaj na informację zwrotną – nasz zespół ekspertów dokona wstępnej analizy Twojego zgłoszenia po czym skontaktuje się z Tobą w bardzo szybkim czasie. Szanujemy Twój cenny czas i zdajemy sobie sprawę z tego, że na pewno zależy Ci na szybkim zwrocie podatku.
 4. Pozwól sobie na profesjonalną, fachową obsługę – po zebraniu wszystkich informacji od Klienta przystępujemy do konkretnych działań. W Twoim imieniu odzyskamy należne Ci pieniądze – najszybciej jak będzie to tylko możliwe.

Termin składania deklaracji podatkowej

O zwrot nadpłaty podatku z Czech można ubiegać się do 3 lat wstecz. Proces zwrotu podatku trwa około pół roku.

Deklarację podatkową za rok 2019 należy złożyć jednak do końca marca 2020. W przypadku rozliczenia nieterminowego Czeski Urząd Skarbowy może nałożyć na podatnika karę.

Przekazanie zwrotu

Po weryfikacji zeznania podatkowego urząd skarbowy przesyła nadpłatę podatku na konto wyznaczone przez podatnika.

Dokumenty niezbędne do rozliczenia nadpłaty podatku

 • POTVRZENI – czyli karta podatkowa, wydana przez pracodawcę (odpowiednik polskiego PIT 11), zawierająca podstawowe informacje, dotyczące dochodów oraz składek, potrąconych na poczet podatku dochodowego
 • ZAŚWIADCZENIE O DOCHODACH UZYSKANYCH W POLSCE –  potwierdzone w Polskim Urzędzie Skarbowym
 • kopia dowodu osobistego
 • zaświadczenie o posiadaniu rachunku bankowego

Przekazanie zwrotu Klientowi

Po weryfikacji zeznania podatkowego urząd skarbowy przesyła ostateczne rozliczenie podatkowe, na którym widnieje informacja o zwrocie nadpłaconego podatku albo wezwaniu do jego dopłaty wraz z podanym terminem zapłaty i kontem urzędu. Nadpłata podatku natomiast zostanie przelana na NemKonto – tj. konto wyznaczone przez klienta (np. duńskie, polskie).

Jakie są ulgi podatkowe w Czechach?

– podstawowa ulga podatkowa – maksymalnie do 24.840 CZK
– ulga na żonę/męża – można uzyskać dodatkowo do 24.840 CZK (dochód żony/ męża nie może przekraczać 68 000 CZK w okresie podatkowym)- ulga na dzieci
– ulga dla studentów – 4.020 CZK

Pliki do pobrania

  Zwrot Podatku Czechy
  Call Now Button
  MENU

  KDF-Podatki Zwrot Podatku z Zagranicy