Logo KDF-Podatki

Pracowałeś za granicą ?

Pomożemy Ci uzyskać szybki zwrot podatku!

Nie czekaj! Wypełnij formularz
Zwrot Podatku Z Zagranicy

Zaufaj najlepszym doradcom podatkowym​

Wiele osób płaci zbyt wysokie podatki, ponieważ nie rozumieją swoich uprawnień. Nasz zespół ekspertów podatkowych pomaga w składaniu w pełni zgodnych deklaracji i zapewnia zwrot nadpłaconego podatku, gwarantując spokój ducha i więcej pieniędzy w kieszeni.

Szybki i pewny zwrot podatku z zagranicy

Dzięki naszej doskonałej wiedzy na temat funkcjonowania urzędów wielu krajów, jak również stałemu monitorowaniu zmian w prawie podatkowym, jesteśmy w stanie zapewnić Państwu najlepszą skuteczność w odzysku podatku dochodowego z zagranicy.

Zwrot Podatku Ostroleka
Zwrot Nadplaconego Podatku Z Zagranicy Warszawa

​​Wieloletnie doświadczenie
i kompetentne podejście

Dzięki ponad 25-letniemu doświadczeniu i ponad 1 milionowi zgłoszonych podatków, nasz zespół szybko odpowie na Twoje pytania z takim samym profesjonalizmem i uczciwością, jak przy rozliczaniu podatków. Zapewniamy naszym Klientom to czego potrzebują.

Co oferujemy?

Opinie naszych klientów

Rzetelna i kompetentna obsługa, dobry kontakt z klientem. Od kilkunastu lat pomagają mi w uzyskaniu zwrotu podatku z Niemiec. Najszybszy zwrot miałem na koncie po 4 tygodniach, ale były lata że musiałem czekać kilka miesięcy, ale warto, kwota jaka otrzymałem zrekompensowała czas oczekiwania. Polecam

Sebastian
Gorzów Wielkopolski

Pełen profesjonalizm i podejście do klienta. Warunki umowy w tym opłaty jasne i zrozumiałe, brak dodatkowych opłat za odzyskanie Jaroografu, PIT 36/ZG zrobiony od ręki wysłany elektronicznie zaświadczenie o dochodach załatwione bez wizyty w Urzędzie Skarbowym. Zdecydowanie polecam.

Wojciech
Poznań

DOŁĄCZ DO GRONA ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

Gwarantujemy profesjonalną obsługę i możliwie jak najwyższy zwrot podatku z zagranicy

Copyright 2020 © KDF-Podatki
Cookie

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny.