Udzielimy Ci bezpłatnej informacji:
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Pracowałeś w Wielkiej Brytanii? Zadzwoń! 95 728 77 77 lub napisz do nas biuro@kdf-podatki.pl Kompleksowa Obsługa – Skutecznie odzyskaj podatek.

Zwrot podatku z Wielkiej Brytanii

Każdej osobie, która pracuje legalnie w Anglii, Irlandii Północnej, Walii lub Szkocji przysługują pieniądze z tytułu nadpłaconego podatku. Z naszą pomocą możesz je szybko zdobyć.

Informacje ogólne

Wysokość odzyskanej kwoty jest zależna od zdobytych dochodów – osiągniętych w skutek pracy na terenie Wielkiej Brytanii a także podatku pobranego przez pracodawcę. Gdy nie zostanie przekroczona kwota wolna od podatku, czyli około £6000, można odzyskać nawet cały nadpłacony podatek. Komu nie marzy się tak duży zwrot podatku Wielka Brytania?

Wielu naszych Klientów pyta nas o to, co robić gdy otrzyma się korespondencję z
HM Revenue & Customs? Zawsze odpowiadamy: zapraszamy do nas! Takowa korespondencja zawiera informacje o tym, który urząd ma Twoje dane. Można się także dowiedzieć jaki został nadany numer referencyjny. Informacje te pomogą nam skuteczniej odzyskać zwrot podatku z Wielkiej Brytania.

Zwrot podatku z Anglii w Polsce?

Jeśli skorzystasz z usług firmy KDF-PODATKI – to jak najbardziej możliwe. Co więcej, nie musisz nawet wychodzić z domu! Jedyne co potrzebujesz na chwilę obecną to dostęp do Internetu, który masz, ponieważ czytasz ten tekst. Na górze strony jest umiejscowiony formularz kontaktowy, wypełnij go, a my się odezwiemy w najbliższym czasie. Następnie ustalimy szczegóły, mające olbrzymi wpływ na rozliczenie z podatku UK.

Termin składania deklaracji podatkowej

Rok podatkowy w Wielkiej Brytanii trwa od 06 kwietnia danego roku do 05 kwietnia roku następnego.

Deklaracje podatkowe można składać w Urzędzie Skarbowym za ostatnie 4 lata, tj. od 06.04.2018 roku składamy deklaracje za rok bieżący 2018/2019 i wstecz za lata 2017/2018, 2016/2017, 2015/2016, 2014/2015.

Dokumenty niezbędne do rozliczenia

Do rozliczenia niezbędne jest dostarczenie dokumentów P45 lub P60 form.
W przypadku braku wyżej wymienionych dokumentów do przeprowadzenia procedury zwrotu należy przedstawić ostatni payslip zawierający informację o łącznym dochodzie i zapłaconym podatku.

Ulgi podatkowe

  • osobista kwota wolna od podatku – Niemalże każdemu, kto zamieszkuje na Wyspach Brytyjskich przysługuje takowa ulga. Jest obliczana zależnie od dochodów. Nazywana jest jako Income Tax Personal Allowance.

Czas oczekiwania

Procedura zwrotu podatku z Anglii trwa minimum 3 miesiące. Termin ten może jednak ulec wydłużeniu, jeśli urząd podatkowy będzie potrzebował dodatkowych informacji.

Przekazanie zwrotu Klientowi

Zwrot podatku następuje przez przesłanie przez Angielski Urząd Podatkowy czeku Klienta na nasz adres. Gdy czek zostanie zrealizowany nadpłata podatkowa po pomniejszeniu należnej prowizji jest przekazywana na konto złotówkowe Klienta wskazane przy składaniu dokumentów. W niektórych przypadkach Urząd Skarbowy w Wielkiej Brytanii może wysłać czek bezpośrednio na adres podatnika.

Nie mam dokumentów, co teraz?

Nie przejmuj się! Wiele naszych Klientów znajdowało się w podobnej sytuacji. Jeśli płaciłeś/aś podatki, a praca była legalna, wystarczy nam podać jak najwięcej danych odnośnie zatrudnienia w UK. My się zajmiemy resztą, odzyskamy te dokumenty. Ponadto mamy w tym doświadczenie. Nie musisz się martwić i szukać sposobów na ich odzyskanie. Pomożemy Ci – szybko i rzetelnie.

Pliki do pobrania

    Call Now Button
    MENU

    KDF-Podatki Zwrot Podatku z Zagranicy