fbpx

Europejski Nakaz Aresztowania Zastosowanie do Obywateli Polskich

JAK SPRAWDZIC CZY JESTEM POSZUKIWANY W POLSCE EUROPEJSKIM NAKAZEM ARESZTOWANIA AJ LEX GORZOW Zadzwoń +48 884 884 184, +48 537 202 300

Czy Jesteś Poszukiwany przez Polskę Europejskim Nakazem Aresztowania?

Jak sprawdzić czy tam jesteś? Masz niezamknięte Sprawy?

Lista poszukiwanych europejskim nakazem aresztowania, czyli jak sprawdzić czy na niej jesteś.

Wiele ludzi dzwoni do nas z pytaniem: „czy jest jakaś ogólnodostępna ewidencja osób poszukiwanych europejskim nakazem aresztowania, bowiem potrzebują sprawdzić czy przypadkiem są na tel liście. Naturalnie słowo „przypadek” zdaje być wyraźnie nietrafne. Na liście Europejskiego Nakazu Aresztowania są poszukiwani tylko te osoby, które mają za sobą sprawę sądową zakończoną wyrokiem, czy też Ci, którzy są na początku drogi sądowej. Nie ma tu żadnego przypadku. Ogólnodostępnej ewidencji także nie ma.

Ażeby ustalić czy jesteś poszukiwany ENA możesz także spróbować poszukać w wyszukiwarce Google. Zdaje się być kilkanaście serwisów internetowych zawierających takie dane. Pewna z nich jest witryna Policji w Polsce pod adresem: http://poszukiwani.policja.pl/. Każda komenda Policji w Polsce ma swoje strony internetowe w tym zakresie. Możesz także zajrzeć na stronę www Interpolu http://www.interpol.int/.

POLACY POSZUKIWANI EUROPEJSKIM NAKAZEM ARESZTOWANIA AJ LEX GORZOW WLKP. Zadzwoń +48 884 884 184, +48 537 202 300

Odwołanie Europejskiego Nakazu Aresztowania

Informacje o osobach poszukiwanych europejskim nakazem aresztowania są w wewnętrznych systemach informatycznych organów ścigania. W przypadku, gdy nie masz bliskiej osoby pracującej w Policji, musisz uzyskać tę informacje w inny sposób, np. korzystając z usług naszych. Jeśli chcesz wiedzieć czy w Polsce poszukują Cię listem gończym a za granicą Europejskim Nakazem Aresztowania – skontaktuj się z firmą AJ Lex z Gorzowa Wlkp., która w ciągu kilkunastu dni od otrzymania zlecenia – przez współpracującego z firmą adwokata ustali kto i dlaczego Ciebie poszukuje. Informacje te są objęte tajemnica adwokacka. Jeśli okaże się, ze masz w Polsce problem karny a w 9 na 10 przypadkach można Ci pomóc i odwrócić niekorzystne decyzje. Wszelkie informacje uzyskasz bez potrzeby przyjeżdżania do kraju. Podpisz pełnomocnictwo dla adwokata, zapoznaj się z przysłanym blankietem informacyjnym i dokonaj opłat (130euro lub równowartość w tym VAT) W konkretnych ustalonych już sprawach skontaktuj się z naszym adwokatem, aby ustalić dalsze postępowanie.

Krajowy Rejestr Karny

Nieraz bywa jednak tak, że ktoś przed wyjazdem z Polski miał gorącą przeszłość i nie wie kto go poszukuje i w jakiej sprawie. Adwokat w takiej sytuacji może wystąpić imieniu danej osoby do Krajowego Rejestru Karnego o wydanie stosownego zaświadczenia. W Krajowym Rejestrze Karnym przechowywane są dane nie tylko o wyrokach skazujących, ale także o tym, czy dana osoba poszukiwana jest listem gończym.

Zlecić Adwokatowi Zapoznanie Się z Aktami Sprawy

Gdy na wskazanych witrynach wyżej nie znajdziesz swego nazwiska, to wcale nie oznacza, że możesz być spokojnym. Należy podejść do sprawy w inny sposób. Kiedy pamiętasz, który sąd, bądź która prokuratura prowadziła lub prowadzi Twoją sprawą, to najprościej jest zlecić adwokatowi zapoznanie się z aktami sprawy. Nasi klienci otrzymują mailem skan takiego postanowienia o wydaniu europejskiego nakazu aresztowania, a jeśli zajdzie taka potrzeba, to także skany innych osiągalnych dokumentów znajdujących się w aktach. Zatem otrzymasz informację nie tylko o tym, że jesteś poszukiwany ENA, ale także jak jest postawiony zarzut oraz jaka jest podstawa prawna.

JAK SPRAWDZIĆ CZY JESTEM POSZUKIWANY W POLSCE EUROPEJSKIM NAKAZEM ARESZTOWANIA AJ LEX GORZOWjak Wygrać z Europejskim Nakazem Aresztowania ENA AJ LEX Gorzow Wlkp

Polacy Poszukiwani Europejskim Nakazem Aresztowania

Ważne, jeśli nie jesteś poszukiwany listem gończym, to także nie jesteś poszukiwany europejskim nakazem aresztowania. W przypadku, gdy wydano za Tobą list gończy, to z zaświadczenia wystawionego przez Krajowy Rejestr Karny, będzie wnikało kto Cię poszukuje i jaka jest sygnatura akt Twojej sprawy. W takim przypadku, adwokat na podstawie akt ustali, czy oprócz listu gończego wydano za Tobą europejski nakaz aresztowania.

EUROPEJSKI NAKAZ ARESZTOWANIA PROCEDURA ENA AJ LEX GORZOW WLKP. Zadzwoń +48 884 884 184, +48 537 202 300

Skontaktuj się z nami

udzielimy Ci wszelkiej pomocy w zakresie ENA AJ Lex sp. z o.o. 66-40 Gorzów Wlkp., ul. Szkolna 4 telefon +48 884 884 184, +48 537 202 300 e-mail: biuro@ajlex.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Cookie

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny.