O Firmie

You are here: Home / O Firmie

Jesteśmy firmą, która chce pomagać

Firma KDF Podatki jest jedną z największych firm w Polsce, zajmujących się usługami zwrotu nadpłaconego podatku, który powstał w trakcie legalnej pracy poza granicami naszego kraju.
Nadal temat zwrotu podatku z zagranicy jest jeszcze dla Polaków zatrudnionych na obczyźnie poważnym problemem. Nie każdy wie, jak należy postępować, by taki zwrot był możliwy. Tym właśnie zajmujemy się my – Państwa zaufani specjaliści podatkowi. Chcemy pomagać i lubimy to robić.

ODZYSKAJ PODATEK

Szybko i skutecznie odzyskamy Twoje pieniądze

Zaufaj profesjonalistom

Stale się rozwijamy

W skład naszej grupy wchodzą podmioty, które już od ponad 10 lat profesjonalnie trudnią się tematyką zwrotu nadpłaconego podatku. Mamy 25 oddziałów na terenie całego kraju, jak również za granicą. Nieustannie intensywnie się rozwijamy, rozszerzając działalność na nowe miejsca. Jesteśmy znani z solidności i rzetelności, współpracujemy z dobrymi kancelariami prawnymi z Polski i z zagranicy, dzięki czemu cieszymy się znacznym zaufaniem wśród Polaków. Dzięki nam setki tysięcy ludzi odzyskały swoje pieniądze. Codzienną pracą udowadniamy, że zwrot podatku z tytułu zatrudnienia za granicą jest możliwy.

Szybko, tanio, kompleksowo

Głównym naszym zadaniem jest kompleksowa i kompetentna obsługa Klienta oraz wsparcie w odzyskiwaniu możliwie największych kwot nadpłaconego podatku. Oferujemy Państwu najatrakcyjniejsze, stałe ceny naszych usług. Mamy świadomość, jak bardzo istotny jest czas realizacji zlecenia, z uwagi na różne sytuacje życiowe, dlatego też zawsze zabieramy się do pracy bez zbędnej zwłoki. Otrzymasz swoje pieniądze nawet w 5 dni!

Nasza misja

Misja naszej firmy jest oczywista: zwrócić każdemu Klientowi należne mu pieniądze, tak aby wszystko przebiegło sprawnie i w pełni profesjonalnie. Ważne jest też dla nas szerzenie naszej działalności, pozyskiwanie Klientów oraz partnerów gotowych do współpracy.
Wieloletnia działalność firmy, a co za tym idzie: doświadczenie, daje w efekcie zadowolenie nam oraz osobom korzystającym z naszych usług.

Nasze osiągnięcia

Odzyskaliśmy dotychczas ponad 300 mln złotych!
To olbrzymia suma. Do takiej wartości przyczyniło się zaufanie naszych Klientów, nasze podejście oraz jakość usług a także dobra współpraca z kontrahentami. Mamy nadzieję, że przyszłość przyniesie nam jeszcze więcej zadowolonych Klientów oraz nowych partnerów w biznesie.

Call Now Button
MENU

KDF-Podatki Zwrot Podatku z Zagranicy