Podatki w Danii. Jakie podatki odprowadza duński pracodawca?

Podatki Dania SKAT - Zwrot Podatku KDF-PODATKIWszyscy mieszkający w Danii obywatele uzyskujący przychody zobowiązani są do płacenia podatku na rzecz państwa. Osoby prywatne zobowiązane są do płacenia podatku dochodowego na rzecz państwa i gminy, a ponadto członkowie Duńskiego Kościoła Narodowego płacą podatek kościelny. Stopy podatkowe w Danii są jednymi z najwyższych na świecie, ale obywatele mają równy dostęp do dóbr publicznych i świadczeń finansowanych z podatków. Wynagrodzenia opodatkowane są u źródła, czyli u pracodawcy, który automatycznie odprowadza należny podatek do SKAT-u zgodnie z przyznaną każdemu indywidualnie kartą podatkową, ujmując potrącenia tj. składkę na ATP, 8-proc. składkę na Fundusz Pracy (AM-Bitrag, płacą ją wszyscy pracujący) i inne świadczenia.

Czytelniku, chciałbyś odzyskać nadpłatę podatku z Danii? Zapraszamy do nas! Bezpłatne doradztwo oraz skuteczność gwarantowana.

Tagi:

2 komentarze

  • Marcin34 pisze:

    Racja podatki w Danii sa naprawdę wysokie ale jak odzyskałem nadpłatę podatku z Danii to byłem zaskoczony tak wielką sumą

  • Robercik pisze:

    Z tym mogę się zgodzić zwrot podatku z Dani w przeliczeniu na nasze jest naprawdę spory

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Call Now Button
MENU

KDF-Podatki Zwrot Podatku z Zagranicy